PRO PAC® Ultimates ™ Харчування для собак і кішок

Секрет популярності сухого корму Pro Pac (Про Пак) для собак і кішок досить простий: в основі харчування використані тільки найсвіжіші інгредієнти, які пройшли спеціальну обробку, що зберігає всі корисні якості продуктів.

Корми також відрізняються гарною засвоюваністю, оскільки в своєму складі містять додаткові вітаміни і мікроелементи, що сприяють поліпшенню травленню.Повністю збалансований за кількістю жирів, вуглеводів і амінокислот, сухий корм Pro Pac підходить для собак різних вікових груп і порід, причому за рахунок вдалого поєднання компонентів збільшуються поживні властивості продукту.

Щоб на 100 % бути впевненими в користності формул, виробник фанатично зконцентрованій на якості та безпеці PRO PAC® Ultimates ™. Аби зберегти Вашу довіру, продукт постійно проходить перевірки на все, починаючи з справжньої курки, риби і баранини,  дієтичних жирів і волокон, безлічі корисних фруктів та овочів, закінсуючи готовою продукцією.

У всіх формулах Pro Pac (Про Пак) використовується м'ясо курки або ягняти, рис, кукурудза, курячий жир. Натуральні жирні кислоти Омега-6 і Омега-3 забезпечують цим кормів чудовий смак, помітно покращують стан шкіри і шерсті тварин, зміцнюють імунітет, а також сприяють ефективному травленню, що зменшує обсяг їжі, що з'їдається.

У сухих кормах для собак великих порід, а також літніх тварин містяться добавки глюкозаміну гідрохлориду та хондроїтину сульфату. Ці сполуки допомагають підтримувати хрящові тканини суглобів еластичними, тим самим зберігають гнучкість суглобів. У всіх кормах Pro Pac не міститься субпродуктів, кісткових продуктів, сої, хімічних консервантів і барвників.

Тварині потрібно менше цього корму, тому, що завдяки оптимальному поєднанню всіх поживних речовин вони легко засвоюються. Дорослої, великої собаці (65-80 кг) потрібно в день всього 400-460г! Собакам з підвищеною активністю (робочим, спортивним) необхідно трохи більше.

Не менш важливо: ми ніколи не використовуємо, пшеницю або соєві наповнювачі в PRO PAC® Ultimates ™, також немає м'яса побічних продуктів і без будь-яких штучних барвників, ароматизаторів та консервантів!

Для отримання додаткових гарантій, ми наполягаємо на використанні PRO PAC® Ultimates ™саме виробництва “Midwestern Pet Foods Inc.”, з їх власних ферм в Сполучених Штатах.

PRO PAC® Ultimates ™ являє собою новий підхід до харчування.  

Всі сухі корми виробляються виключно в США. В основі рецептів лежать дієти, багаті білком і енергією. Всі інгредієнти піддаються постійному контролю для забезпечення найвищої якості харчування. Сухий корм мають 12-місячну гарантію. Виробництво "на Середньому Заході Pet Foods Inc." постійно контролюється ветеринарними інспекторами Департаменту Сільського Господарства США від імені Європейського Союзу. Сухий корм Pro Pac високоенергетичні, володіють прекрасним смаком і дуже економічні.

Запевняємо, ми вкладаємо усі сили та технології щоб гарно дбати про Ваших тварин та про Ваш душевний спокій. 

Обирайте між формулами з цільного зерна або беззернових та безглютенових формул. PRO PAC®Ultimates ™, 100% гарантований смак і харчування.